VideoGames24
Καλώς ήρθατε στην κοινότητα του VideoGames24. Καθημερινά ανανεώνονται ολες οι στήλες μας με φρέσκα νέα, ενδιαφέροντα αφιερώματα, δυνατά τουρνουά και πλούσιο ρεπορτάζ. Στατιστικά είμαστε το site με τα περισσότερα posts γύρω απο τα νέα των games!!!Για να δείτε το πλούσιο υλικό μας θα πρέπει να κάνετε ένα απλό register και έτσι θα ταξιδεύσετε μαζί μας στον μαγικό κόσμο των Videogames!! Καλή σας διαμονή!!
VideoGames24
Καλώς ήρθατε στην κοινότητα του VideoGames24. Καθημερινά ανανεώνονται ολες οι στήλες μας με φρέσκα νέα, ενδιαφέροντα αφιερώματα, δυνατά τουρνουά και πλούσιο ρεπορτάζ. Στατιστικά είμαστε το site με τα περισσότερα posts γύρω απο τα νέα των games!!!Για να δείτε το πλούσιο υλικό μας θα πρέπει να κάνετε ένα απλό register και έτσι θα ταξιδεύσετε μαζί μας στον μαγικό κόσμο των Videogames!! Καλή σας διαμονή!!
VideoGames24
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Η εικοσιτετράωρη καθημερινή σας ενημέρωση γύρω από τον συναρπαστικό κόσμο των Video Games!
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το νέο μας Site θα είναι έτοιμο!! www.video-games24.com
Καλώς ήρθατε στην Gaming κοινότητά μας. Mην χάνεται άλλο χρόνο και μπείτε στις συζητήσεις μας με ένα απλό post!
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» ALLOZZZZZZZ guys
Η τρελα των "likes". EmptyΤρι Σεπ 18, 2012 8:00 am από Presidex

» FIFA Street
Η τρελα των "likes". EmptyΠαρ Μαρ 16, 2012 1:15 am από Akis1988

»  Syndicate
Η τρελα των "likes". EmptyΠεμ Μαρ 15, 2012 1:59 pm από RapperGeo

»  SSX "EA"
Η τρελα των "likes". EmptyΤρι Μαρ 13, 2012 11:42 am από RapperGeo

» Χαλαρουίτα..............
Η τρελα των "likes". EmptyΔευ Μαρ 12, 2012 8:01 am από skrapas4ever

» Street Fighter X Tekken
Η τρελα των "likes". EmptyΔευ Μαρ 12, 2012 5:22 am από Akis1988

» Η Sony πουλησε μισο εκατομμυριο Ps2 αυτες τις γιορτες!!!
Η τρελα των "likes". EmptyΚυρ Μαρ 11, 2012 4:37 am από crazyBoyMangaFun

» Gaming Αμαρτίες
Η τρελα των "likes". EmptyΚυρ Μαρ 11, 2012 3:53 am από crazyBoyMangaFun

» A Better Tomorrow(2010 Remake)
Η τρελα των "likes". EmptyΣαβ Μαρ 10, 2012 10:49 am από Raiden87310

Greekslish σε ελληνικά
Mετατρέψετε όλα τα κείμενά σας από Greeklish σε σωστά Ελληνικά!

 

 Η τρελα των "likes".

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Akis1988
Owner
Owner
Akis1988


Αριθμός μηνυμάτων : 363
Points : 789
Reputation : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 22/11/2011
Ηλικία : 35
Τόπος : Πολυγυρος Χαλκιδικης

Η τρελα των "likes". Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Η τρελα των "likes".   Η τρελα των "likes". EmptyΚυρ Δεκ 11, 2011 9:32 am

Γεια χαρανταν.
Θα ηθελα να μιλησουμε λιγο για την νεα τρελα την εποχης μας , τα likes στο facebook. Μερικοι πατανε like οπου βρουνε!!! "Πεθανε σημερα ο Θανασης Βεγγος" like ο αλλος απο κατω λες και ειπαμε οτι ειχε γιορτη, πεθανε ρε μεγαλε τι το πατας το γαμημενο??
Παλια θυμαμε μας εκαναν οι γκομενες αναπαντητες και πετουσαμε απο την χαρα μας τωρα περιμενουμε ενα like!!!
Τωρα αν εισαι απο αυτους που θελουν να γραψουν κατι στο προφιλ τους ωστε να συγκενρτωσουν πολλα likes μπορω να σε βοηθησω με τις κορυφαιες ατακες!!!
Παμε λοιπον :

-Δεν ελπιζω τιποτα. δεν φοβαμαι τιποτα. ειμαι ΑΔΙΑΒΑΣΤΟΣ!

‎-Κούκλα σε κάνει το ποτό! -Μα δεν πίνω... -Πίνω όμως εγώ!

-Αγόρι: Είσαι το κορίτσι των ονείρων μου, ομορφη και με χιούμορ.. -Κορίτσι: Να με πηδήξεις θες? -Αγόρι: Και έξυπνη! Wink

-Σοκ!! ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΤΑ @@ ΜΟΥ ΠΡΙΝ ΤΑ ΖΑΛΙΣΕΤΕ( ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ)

-Τι το θελουμε το σχολειο? Μουσικη: υπαρχει και το youtube. Γυμναστικη: εχουμε το γηπεδο, καθως και το προ. Αγγλικα: βλεπουμε Ντορα (η μικρη εξερευνητρια). Μαθηματικα: υπαρχουν και τα κουμπιουτερακια. Γεωγραφια: υπαρχουν χαρτες και υδρογειος σφαιρες. Φυσικη & Χημεια: εχουμε το σταυρο απ' τη γενια των 592 ευρω. Ιστορια: τι να την καναμε? ετσι κι αλλιως ολοι πεθαμενοι ειναι. το πολυ πολυ να ανοιξουμε face-BOOK. Γλωσσα: μιλαμε καθε μερα και οταν γραφουμε,γραφουμε με συντομογραφιες. Πληροφορικη: ολη μερα ασχολουμαστε με τον PC. Διαλειμμα & Κουτσομπολιο: γι αυτο υπαρχουν τα κινητα και οι τηλεορασεις. Κ.Π.Α.: εχουμε τους υπουργους. Ξενη γλωσσα: μεταφραση google. Θρησκευτικα: υπαρχουν οι εκκλησιες που λιγο πολυ πηγαινουν ολοι-10 λεπτα πριν την ανασταση.

-Όταν κoλλάει τo chat........................ch​atίζομαι...!!!

-Μικρέ, φτερωτέ μπάστ*ρδε, χτύπα κάτι καλό και για μένα.

-Αγαπητοί Γονείς. Η Τζασμίν τα είχε με ένα βρώμικο άστεγο παιδί που το έλεγαν Αλαντίν. Η Χιονάτη έμενε στο ίδιο σπίτι με 7 άντρες. Ο Πινόκιο ήταν ψεύτης. Ο Ρομπέν των Δασών ήταν κλέφτης. Ο Ταρζάν γυρνούσε χωρίς ρούχα. Ένας περαστικός φίλησε την ωραία κοιμωμένη και αυτή τον παντρεύτηκε. Η Σταχτοπούτα βγήκε κρυφά το βράδυ για να πάει σε πάρτυ. Δεν μπορείτε να κατηγορείτε εμάς. Μας μαθαίνετε να επαναστατούμε από παιδιά ακόμη.

-Δάσκαλος: "Θα καλέσω τους γονείς σου!!!" Μαθητής δημοτικού: " Όχιιι! Θα' μαι καλό παιδί!" Μαθητής γυμνασίου: "Πφφφφ...Τελοσπάντων..." Μαθητής λυκείου: "Πείτε στη μάνα μου χαιρετίσματα!"

-Συχνή ερωτηση : Ανάβεις θερμοσίφονα να κανεις μπανιο .- θα κανεις μπανιο? (Οχι το ανα αναψα να καιω ρέυμα!) Σε παίρνουν τηλέφωνο στο σταθερό: - Έλα ρε σπίτι είσαι; ( Όχι, είμαι στο χωράφι κι έχω κάνει εκτροπή!) Ντύνεσαι και ετοιμάζεσαι να φύγεις, οπότε ακούς: - θα βγεις; ( Όχι, προβάρω ρούχα!) Λες στον άλλο ότι βρήκες κοπέλα και σου λέει: - Καλή είναι; (Όχι αλλά μια ψυχή που είναι να βγει...) Δώδεκα τη νύχτα, βάζεις πιτζάμες, λες καληνύχτα και πας στο δωμάτιό σου οπότε σε ρωτάνε: - Πας για ύπνο; (Όχι πάω να ρίξω μπετά σε μια οικοδομή!) Έρχεται ο υδραυλικός σπίτι και ο ιδιοκτήτης τον ρωτάει: - Ήρθατε για τη βρύση; (Όχι! Ν' αλλάξω μια λάμπα & να κρεμάσω και τις κουρτίνες!) Καλείς κλειδαρά, έρχεται μετά από 40 λεπτά και σε βρίσκει από έξω: - Κλειδώθηκες από έξω; ( Όχι, απλά βρίσκω εναλλακτικούς τρόπους να ανοίγω πόρτες)

-ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ Ο ΣΟΥΒΛΑΤΖΗΣ ΡΩΤΑΕΙ ΚΑΤΑΜΟΥΤΡΑ: "ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΒΑΛΩ ΜΕΣΑ ΚΟΠΕΛΙΑ", ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΔΕΝ ΠΑΡΕΞΗΓΕΙΤΑΙ, ΑΛΛΑ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΜΕ ΘΡΑΣΟΣ "ΑΠ' ΟΛΑ" ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ!!!!

-Καθηγήτρια: Ο Μ.Αλέξανδρος πέθανε στην Βαβυλώνα... Μαθητής: Babiloniaaaaaaaa!

-O Chuck Norris φυτεύει χασίσι στο farmville, το πουλάει στο Mafia Wars και τα λεφτά τα παίζει στο poker...

-Άκυρα τα Χριστούγεννα για φέτος στην Eλλάδα!!! Η γέννηση ματαιώνεται! Ο Ιωσήφ πρέπει να πληρώσει περαίωση(χάλια οι δουλειές!), η Παναγία δεν παίρνει επίδομα τοκετού, οι Άγγελοι δεν πετάνε λόγω απεργίας των ελεγκτών,η Φάτνη πρέπει να τακτοποιηθεί ως ημιυπαίθριος και οι 3 Μάγοι φοβούνται ότι θα ... απελαθούν ως λαθρομετανάστες!!!

-Ο Κιαμος έκοψε το τσιγάρο! Ο Ρεμος έκοψε τα δανεικά! Ο Πλούταρχος δεν τηλεφώνησε (λογικα δεν ειχε καρτα) Ο Μακρόπουλος βρίσκεται σε κρίση εδώ και πολυ καιρό! O Καραφωτης απεργει! Ο Πανταζής χάλασε όλα τα λεφτά στα λουλούδια! Του Σταν δεν του φτάνουν τα λεφτά! Οικονομική κρίση ΠαΝτoύ!: Ο μόνος που είναι ΟΚ είναι o Νίνο!

-Θέλω να βάζω όποιο τραγούδι γουστάρω, χωρίς να με ρωτάνε... "τι έπαθες".... Μπορώ?????

-Είσαι φατσούλα χωρίς το φα- μπροστά!

-mα καλα τοσο sexy ειναι η ψυχολογια μου και την γαματε ολοι???

-Εχει ο καιρός γυρίσματα και παίρνω ό,τι αξίζω..κι εσύ παίρνεις τ'αρχίδια μου...Τυχαίο? Δε νομίζω!

Για να δω ποσοι θα τρεξετε στο Facebook τωρα! Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.video-games24.com
jimakoszs97
Member
Member
jimakoszs97


Αριθμός μηνυμάτων : 38
Points : 54
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Ξανθη

Η τρελα των "likes". Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η τρελα των "likes".   Η τρελα των "likes". EmptyΔευ Ιαν 02, 2012 2:25 pm

πολυ ωραια ολα(αν και μερικα τα ηξερα).αν ηταν στο fb αυτο το post θα σου εκανα like Smile .πλακα κανω δεν ειμαι των like.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Η τρελα των "likes".
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
VideoGames24 :: Περί ανέμων και υδάτων :: Χαλαρά...-
Μετάβαση σε: