VideoGames24
Καλώς ήρθατε στην κοινότητα του VideoGames24. Καθημερινά ανανεώνονται ολες οι στήλες μας με φρέσκα νέα, ενδιαφέροντα αφιερώματα, δυνατά τουρνουά και πλούσιο ρεπορτάζ. Στατιστικά είμαστε το site με τα περισσότερα posts γύρω απο τα νέα των games!!!Για να δείτε το πλούσιο υλικό μας θα πρέπει να κάνετε ένα απλό register και έτσι θα ταξιδεύσετε μαζί μας στον μαγικό κόσμο των Videogames!! Καλή σας διαμονή!!
VideoGames24
Καλώς ήρθατε στην κοινότητα του VideoGames24. Καθημερινά ανανεώνονται ολες οι στήλες μας με φρέσκα νέα, ενδιαφέροντα αφιερώματα, δυνατά τουρνουά και πλούσιο ρεπορτάζ. Στατιστικά είμαστε το site με τα περισσότερα posts γύρω απο τα νέα των games!!!Για να δείτε το πλούσιο υλικό μας θα πρέπει να κάνετε ένα απλό register και έτσι θα ταξιδεύσετε μαζί μας στον μαγικό κόσμο των Videogames!! Καλή σας διαμονή!!
VideoGames24
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Η εικοσιτετράωρη καθημερινή σας ενημέρωση γύρω από τον συναρπαστικό κόσμο των Video Games!
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το νέο μας Site θα είναι έτοιμο!! www.video-games24.com
Καλώς ήρθατε στην Gaming κοινότητά μας. Mην χάνεται άλλο χρόνο και μπείτε στις συζητήσεις μας με ένα απλό post!
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» ALLOZZZZZZZ guys
Οδηγιες προς ναυτιλομενους. EmptyΤρι Σεπ 18, 2012 8:00 am από Presidex

» FIFA Street
Οδηγιες προς ναυτιλομενους. EmptyΠαρ Μαρ 16, 2012 1:15 am από Akis1988

»  Syndicate
Οδηγιες προς ναυτιλομενους. EmptyΠεμ Μαρ 15, 2012 1:59 pm από RapperGeo

»  SSX "EA"
Οδηγιες προς ναυτιλομενους. EmptyΤρι Μαρ 13, 2012 11:42 am από RapperGeo

» Χαλαρουίτα..............
Οδηγιες προς ναυτιλομενους. EmptyΔευ Μαρ 12, 2012 8:01 am από skrapas4ever

» Street Fighter X Tekken
Οδηγιες προς ναυτιλομενους. EmptyΔευ Μαρ 12, 2012 5:22 am από Akis1988

» Η Sony πουλησε μισο εκατομμυριο Ps2 αυτες τις γιορτες!!!
Οδηγιες προς ναυτιλομενους. EmptyΚυρ Μαρ 11, 2012 4:37 am από crazyBoyMangaFun

» Gaming Αμαρτίες
Οδηγιες προς ναυτιλομενους. EmptyΚυρ Μαρ 11, 2012 3:53 am από crazyBoyMangaFun

» A Better Tomorrow(2010 Remake)
Οδηγιες προς ναυτιλομενους. EmptyΣαβ Μαρ 10, 2012 10:49 am από Raiden87310

Greekslish σε ελληνικά
Mετατρέψετε όλα τα κείμενά σας από Greeklish σε σωστά Ελληνικά!

 

 Οδηγιες προς ναυτιλομενους.

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Akis1988
Owner
Owner
Akis1988


Αριθμός μηνυμάτων : 363
Points : 789
Reputation : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 22/11/2011
Ηλικία : 35
Τόπος : Πολυγυρος Χαλκιδικης

Οδηγιες προς ναυτιλομενους. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Οδηγιες προς ναυτιλομενους.   Οδηγιες προς ναυτιλομενους. EmptyΔευ Δεκ 05, 2011 1:43 am

Το στοιχημα απο σημερα σαυτο το site δεν θα ειναι ΤΖΟΓΟΣ αλλα ΕΠΕΝΔΥΣΗ. 10 Ευρω αν βγαζετε την μερα τον μηνα ειναι 300, ενα extra εισοδημα για να πληρωσετε διαφορες σας αναγκες και ειδηκα τωρα που τα πραγματα πανε απο το κακο στο χειροτερο. Ολα τα υπολοιπα sites/forums/blogs που ασχολουνται με το στοιχημα δινουν παρα πολλα σημεια για να πονταρετε με αποτελεσμα ή να παιζετε πολλα λεφτα σε πολλα σημεια και στο τελος της ημερας να ειστε χαμενοι ή να παιζετε σε παρολι και να χανετε εναν αγωνα και να πηγαινετε κουβα. Επισης τα προγνωστικα θα ειναι εμφανη ΜΟΝΟ στα μελη της κοινοτητας μας, απλα θα χρειαστει να κανετε μια ΔΩΡΕΑΝ εγραφη στο forum μας.
Παιζω παντα στο ιντερνετ και σιγκεκριμενα στην bet365 και οι αποδοσεις που θα δινω θα ειναι παντα απο εκει. ΕΠΩΦΕΛΗΘΕΙΤΕ από τα bonus που έχετε εάν γραφτείτε μέσα από τα “banner” της ιστοσελίδας μας στη ΒΕΤ365, επισης μπορω να τον προτεινω εγω ως φιλο μου και ετσι εκτος απο το 100% bonus εγραφης θα παρει επισης και 25 ευρω επιπλεον!

ΑΡΧΈΣ ΤΟΥ ΤΑΜΕΊΟΥ.
-Δεν παιζουμε καρφωτα αλλα τα σπαμε σε μονα και 2αδες.
-Οταν κερδισουμε ενα ποσο το τραβαμε αμεσως γιατι ειναι συγουρο πως στον επομενο bet μας θα το χασουμε. Π.χ εγω εχω βαλει σαν οριο τα 100 ευρω μολις τα κερδισω τα τραβαω αμεσως.
-Οταν δεν μας θελει μια μερα δεν συνεχιζουμε να πονταρουμε για να "ρεφαρουμε".
-Κραταμε παντα ταμειο για να ξερουμε τι χανουμε και τι κερδιζουμε.


Το σκεπτικό μου για ποντάρισμα συνήθως είναι :
-Οι τελευταίες ειδήσεις των ομάδων (απουσίες κλπ)
-Η παράδοση στα μεταξύ τους ματς
-Πως έπαιξαν οι ομάδες τα τελευταία 3 ματς (Φόρμα)
-Η δυναμική των ομαδων
-Κατασταση γηπέδου
-Πόσο χρήμα πέφτει στο ματς αυτό
Παρακαλώ να λάβετε τα ποσά των στοιχημάτων ως ενδεικτικά. Η τελική στοιχηματική επιλογή είναι πάντοτε δική σας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.video-games24.com
 
Οδηγιες προς ναυτιλομενους.
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
VideoGames24 :: Περί ανέμων και υδάτων :: Αθλητικά :: Το ΄βλεπα...το ΄παιξες?-
Μετάβαση σε: