VideoGames24
Καλώς ήρθατε στην κοινότητα του VideoGames24. Καθημερινά ανανεώνονται ολες οι στήλες μας με φρέσκα νέα, ενδιαφέροντα αφιερώματα, δυνατά τουρνουά και πλούσιο ρεπορτάζ. Στατιστικά είμαστε το site με τα περισσότερα posts γύρω απο τα νέα των games!!!Για να δείτε το πλούσιο υλικό μας θα πρέπει να κάνετε ένα απλό register και έτσι θα ταξιδεύσετε μαζί μας στον μαγικό κόσμο των Videogames!! Καλή σας διαμονή!!
VideoGames24
Καλώς ήρθατε στην κοινότητα του VideoGames24. Καθημερινά ανανεώνονται ολες οι στήλες μας με φρέσκα νέα, ενδιαφέροντα αφιερώματα, δυνατά τουρνουά και πλούσιο ρεπορτάζ. Στατιστικά είμαστε το site με τα περισσότερα posts γύρω απο τα νέα των games!!!Για να δείτε το πλούσιο υλικό μας θα πρέπει να κάνετε ένα απλό register και έτσι θα ταξιδεύσετε μαζί μας στον μαγικό κόσμο των Videogames!! Καλή σας διαμονή!!
VideoGames24
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Η εικοσιτετράωρη καθημερινή σας ενημέρωση γύρω από τον συναρπαστικό κόσμο των Video Games!
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Το νέο μας Site θα είναι έτοιμο!! www.video-games24.com
Καλώς ήρθατε στην Gaming κοινότητά μας. Mην χάνεται άλλο χρόνο και μπείτε στις συζητήσεις μας με ένα απλό post!
Σύνδεση
Ψευδώνυμο μέλους:
Κωδικός:
Να γίνεται η σύνδεση αυτόματα σε κάθε μου επίσκεψη: 
:: Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου
Πρόσφατα Θέματα
» ALLOZZZZZZZ guys
Ειμαστε στον αερα!!!! EmptyΤρι Σεπ 18, 2012 8:00 am από Presidex

» FIFA Street
Ειμαστε στον αερα!!!! EmptyΠαρ Μαρ 16, 2012 1:15 am από Akis1988

»  Syndicate
Ειμαστε στον αερα!!!! EmptyΠεμ Μαρ 15, 2012 1:59 pm από RapperGeo

»  SSX "EA"
Ειμαστε στον αερα!!!! EmptyΤρι Μαρ 13, 2012 11:42 am από RapperGeo

» Χαλαρουίτα..............
Ειμαστε στον αερα!!!! EmptyΔευ Μαρ 12, 2012 8:01 am από skrapas4ever

» Street Fighter X Tekken
Ειμαστε στον αερα!!!! EmptyΔευ Μαρ 12, 2012 5:22 am από Akis1988

» Η Sony πουλησε μισο εκατομμυριο Ps2 αυτες τις γιορτες!!!
Ειμαστε στον αερα!!!! EmptyΚυρ Μαρ 11, 2012 4:37 am από crazyBoyMangaFun

» Gaming Αμαρτίες
Ειμαστε στον αερα!!!! EmptyΚυρ Μαρ 11, 2012 3:53 am από crazyBoyMangaFun

» A Better Tomorrow(2010 Remake)
Ειμαστε στον αερα!!!! EmptyΣαβ Μαρ 10, 2012 10:49 am από Raiden87310

Greekslish σε ελληνικά
Mετατρέψετε όλα τα κείμενά σας από Greeklish σε σωστά Ελληνικά!

 

 Ειμαστε στον αερα!!!!

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Akis1988
Owner
Owner
Akis1988


Αριθμός μηνυμάτων : 363
Points : 789
Reputation : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 22/11/2011
Ηλικία : 35
Τόπος : Πολυγυρος Χαλκιδικης

Ειμαστε στον αερα!!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ειμαστε στον αερα!!!!   Ειμαστε στον αερα!!!! EmptyΚυρ Νοε 27, 2011 9:56 am

Καλησπερα.
Πηρα την αποφαση να δημιουργησω ενα forum για τα videogames με βασικο σκοπο την ενημερωση του καθε ελληνα gamer. Ειμαι μελος σε παρα πολλα ελληνικα και μη sites για τα videogames σχεδον σε ολα εχω παρατηρησει οτι εχουν πολλα ελατωματα και ορισμενα "κολληματα". Τα πιο πολλα απο αυτα εχουν σκοπο να μας οδηγησουν σε λαθος δρομο, ειτε αυτο θα ειναι απο ενα review ενος game που καποιος το εβαλε 9 επειδη δεν του "αρεσε" το συστημα στοχευσης ειτε να σας βομβαρδιζουν καθημερινα με διαφημησεις απο το πλαισιο.multirama κτλ οτι αυτοι εχουν τις πιο καλες τιμες, με μοναδικ σκοπο βεβαια να τα οικονομησουν οι Admin του site , διοτι 1 απο τους πολλους που θα κανουν κλικ πανω σε μια διαφημηση απο ενα game και κανει mia online παραγγελια ο Admin του site περνει προμυθεια!!.
Ολα αυτα και ακομα περισσοτερα θα προσπαθησω εγω (και ελπιζω η ομαδα να μεγαλωσει) απο αυτο το free borad forum να φερω εις περας. Ξερω ποιο ειναι το προβλημα, ξερω πως να το αντιμετοπσω και πιστευω οτι θα τα κατεφερουμε.
Το forum θα ανανεωνεται καθημερινα απο 10αδες posts, reviews, previews, polls, online tournaments και συμβουλες.
Μπορειτε να γραψετε οτι θελετε και οπου θελετε αρκει βεβαια να διαβασετε τους κανονες μας και αν τους ακολουθητε.
Προς το παρων εχω ναλει μονο σαν κατηγοριες για συζητηση το Ps3 και handheld consoles διοτι αυτες ειναι οι κονσολες που εχω.Ε΄πιζω να βρεθουν οικανοι συνεργατες ωστε να με βοηθησουν σαυτο το ονειρο που εχω.
Το Forum βρισκεται σχεδον σε "Beta" μορφη και καθημερινα θα αλαζει προς το καλητερο και ελπιζω πως και με τις δικες σας συμβουλες θα κανουμε μια πολυ καλη δουλεια.
Σας ευχαριστω ολους για τον χρονο σας.

Υ.Γ Ελπιζω ναδω καποιο post Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.video-games24.com
 
Ειμαστε στον αερα!!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
VideoGames24 :: VideoGames24 :: Νέα-Ανακοινώσεις-
Μετάβαση σε: